Tvorba

Judita Horváthová: On je ten pravý - 24. kapitola

V den, kdy svoje usmíření oznámili rodině, se Brenda nastěhovala ke Kevinovi. Celé odpoledne trávili společně v domě a užívali si svého štěstí, kterým pro ně byl Jacob.

čtěte více

Judita Horváthová: On je ten pravý - 23. kapitola

Po nějaké chvíli vešla do pokoje Elizabeth a oznámila Brendě, že Jacka umyla a převlékla, ale že jen co se otočila, usnul. Brenda se polekala.

čtěte více

Judita Horváthová: On je ten pravý - 22. kapitola

Když Brenda vešla do pokoje pro hosty, Julia ohromeně otevřela ústa. „Jsi nádherná, Brendo, moc ti to sluší.“

čtěte více

Judita Horváthová: On je ten pravý - 21. kapitola

Ráno se Brenda probudila dřív než obvykle. Došla si pro Jacka, lehla si s ním zpátky do postele a mazlila se s ním. Vtom ji napadlo, že se jí Kevin neozval celý předešlý den.

čtěte více

Judita Horváthová: On je ten pravý - 20. kapitola

Brenda uložila Jacka ke spánku a odešla do obývacího pokoje, kde se potkala s Jasonem. Všimla si, jak hezky je oblečený a upravený.

čtěte více

Judita Horváthová: On je ten pravý - 19. kapitola

Odpoledne byla Brenda připravená a čekala s Jackem venku na zahradě na Jasona. Byla velmi zvědavá na jeho přítelkyni. Když zahlédla auto, postavila se a kráčela je přivítat.

čtěte více

Judita Horváthová: On je ten pravý - 18. kapitola

Jim a Julia se nemohli dočkat odpoledne. Kevin jim sjednal schůzku na druhou hodinu v River Walku. Brenda byla celá rozechvělá, ale uklidňovala se Kevinovými slovy, jak jsou jeho rodiče nadšení.

čtěte více

Judita Horváthová: On je ten pravý - 17. kapitola

Druhý den ráno se Brenda rozhodla navštívit Emily v obchodě. Venku byl nádherný letní den, obloha byla bez jediného mráčku a slunce vyhřívalo celou Brendinu ložnici. Seděla u toaletního stolku a upravovala se.

čtěte více

Judita Horváthová: On je ten pravý - 16. kapitola

Kevin zpomalil na příjezdové cestě svých rodičů, vjel na pozemek a zaparkoval. Když vystoupil z auta, uvítal ho jeho otec, který seděl na verandě.

čtěte více

Judita Horváthová: On je ten pravý - 15. kapitola

Hosté začali plnit sál. Jako první přišli Walkerovi a s nimi i Emily s Todem. Jason je vítal u hlavních dveří s úsměvem a dobrou náladou. Zatímco on uváděl hosty, Brenda ve své ložnici nervózně přecházela.

čtěte více


TOPlist

Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu serveru kher.cz jsou bez písemného souhlasu občanského sdružení KHER zakázány.