Tvorba

Ukázka z připravovaného románu Ilony Ferkové: Manda/E Manda

Slunce ráno svítilo a pálilo do oken. Mandu hřálo příjemné teplo rovnou do obličeje. „Jé!“ vyskočila ze slamníku... / Tosara o kham peťarlas u marlas andro oblaki. La Mandake prosto pro muj ajso šukar taťipen. „Jáj!“ vichuťiľa pal o stružľakos tele...

čtěte více

Judita Horváthová: On je ten pravý - 24. kapitola

V den, kdy svoje usmíření oznámili rodině, se Brenda nastěhovala ke Kevinovi. Celé odpoledne trávili společně v domě a užívali si svého štěstí, kterým pro ně byl Jacob.

čtěte více

Judita Horváthová: On je ten pravý - 23. kapitola

Po nějaké chvíli vešla do pokoje Elizabeth a oznámila Brendě, že Jacka umyla a převlékla, ale že jen co se otočila, usnul. Brenda se polekala.

čtěte více

Judita Horváthová: On je ten pravý - 22. kapitola

Když Brenda vešla do pokoje pro hosty, Julia ohromeně otevřela ústa. „Jsi nádherná, Brendo, moc ti to sluší.“

čtěte více

Judita Horváthová: On je ten pravý - 21. kapitola

Ráno se Brenda probudila dřív než obvykle. Došla si pro Jacka, lehla si s ním zpátky do postele a mazlila se s ním. Vtom ji napadlo, že se jí Kevin neozval celý předešlý den.

čtěte více

Judita Horváthová: On je ten pravý - 20. kapitola

Brenda uložila Jacka ke spánku a odešla do obývacího pokoje, kde se potkala s Jasonem. Všimla si, jak hezky je oblečený a upravený.

čtěte více

Judita Horváthová: On je ten pravý - 19. kapitola

Odpoledne byla Brenda připravená a čekala s Jackem venku na zahradě na Jasona. Byla velmi zvědavá na jeho přítelkyni. Když zahlédla auto, postavila se a kráčela je přivítat.

čtěte více

Judita Horváthová: On je ten pravý - 18. kapitola

Jim a Julia se nemohli dočkat odpoledne. Kevin jim sjednal schůzku na druhou hodinu v River Walku. Brenda byla celá rozechvělá, ale uklidňovala se Kevinovými slovy, jak jsou jeho rodiče nadšení.

čtěte více

Judita Horváthová: On je ten pravý - 17. kapitola

Druhý den ráno se Brenda rozhodla navštívit Emily v obchodě. Venku byl nádherný letní den, obloha byla bez jediného mráčku a slunce vyhřívalo celou Brendinu ložnici. Seděla u toaletního stolku a upravovala se.

čtěte více

Judita Horváthová: On je ten pravý - 16. kapitola

Kevin zpomalil na příjezdové cestě svých rodičů, vjel na pozemek a zaparkoval. Když vystoupil z auta, uvítal ho jeho otec, který seděl na verandě.

čtěte více


TOPlist

Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu serveru kher.cz jsou bez písemného souhlasu občanského sdružení KHER zakázány.