KHER v médiích

Český rozhlas: Vychází kniha Ilony Ferkové s názvem Ještě jedno, Lído!

Nakladatelství romské literatury Kher vydalo dlouho očekávanou knihu prozaičky Ilony Ferkové Ještě jedno, Lído! Kaštánkovy příběhy z herny / De mek jekh, Ľido! Kaštankuskre vakeribena andal e herňa.

čtěte více

Český rozhlas: Ilona Ferková pokřtila knížku o Kaštánkovi

Reportáž z pořadu O Roma vakeren přenese posluchače na prosincový křest do Knihovny Václava Havla, kde Ilony Ferková představila veřejnosti poslední knihu Ještě jedno, Lído! Kaštánkovy příběhy z herny.

čtěte více

ČT24: Ještě jedno, Lído!

Události v kultuře na ČT art pozvaly autorku knihy Ještě jedno, Lído! Kaštánkovy příběhy z herny do živého vysílání. Rozhovor uvedl záznam z prosincového křtu, v následujícím rozhovoru autorka představuje postavu Kaštánka i jeho reálný předobraz, seznamuje s primárním jazykem vzniku díla.

čtěte více

Romea.cz: Jáchym Topol pokřtil novou knihu Ilony Ferkové rumem

Včera se v nabitém sále Knihovny Václava Havla (KVH) uskutečnil křest nové knížky Ilony Ferkové, kterou připravilo nakladatelství romské literatury KHER.

čtěte více

Romea.cz: Spisovatelce Iloně Ferkové vychází nová kniha

Nakladatelství KHER zve na křest a následné čtení z nové romsko-české knihy Ilony Ferkové Ještě jedno, Lído! Kaštánkovy příběhy z herny / De mek jekh, Ľido! Kaštankuskre vakeribena andal e herňa.

čtěte více

Romští autoři mají o čem vyprávět

Přečtěte si rozhovor s Lukášem Houdkem v Lidových novinách.

čtěte více

Lenka Jandáková: Recenze sbírky Otcův duch

Přečtěte si recenzi sbírky Otcův duch uveřejněnou v novém čísle časopisu Romano džaniben.

čtěte více