Maraton autorského čtení a křest knihy O mulo!

Zajímá Vás, jaké strašidelné příběhy se mezi Romy vyprávějí? Chcete se krásně bát? Zveme Vás v pátek 13. prosince do pražského Kampusu Hybernská na setkání s romskou literaturou a slavnostní představení nové romské knihy O mulo! Povídky o duchách zemřelých.

 

Při příležitosti představení sbírky povídek jedenadvaceti autorů nazvané O mulo! Povídky o duchách zemřelých se v pátek 13. prosince od 17:30 v sálu Kampusu Hybenská koná maraton autorského čtení.

 

Návštěvníky akce nečeká jen setkání s autory duchařských povídek – v 19 hodin bude zahájen slavnostní křest knihy, jehož se ujme Herečka Bára Hrzánová, která nakladatelství Kher podporuje od samotného vzniku. Během večera přečte jednu z povídek, na jejíž motivy bude ilustrátor Martin Zach vytvářet kresby a ty současně přenášet na promítací plátno. O hudební doprovod se postará nadaný klavírista Robert Ferenc. Večerem provede editorka knihy Karolína Ryvolová.

 

 

Kdy: 13. 12. 2019 od 17:30. Slavnostní představení knihy začne v 19:00

Kde: Hlavní sál Kampusu Hybenská (Hybernská 4, Praha 1, Budova E)

 

 

Autorské čtení se uskutečňuje za finanční podpory Ministerstva kultury ČR a hlavního města Prahy. Vydání knihy je částečně financováno Úřadem vlády ČR v rámci programu Evropské charty na podporu regionálních a menšinových jazyků.

 

 

 

 TOPlist